האינטרסים של קול ברמה

המושג תקשורת זה כלי אובייקטיבי שאמור להעביר לציבור את מה שמתרחש בעולם, נכון שהמושג אובייקטיביות כבר עבר מהעולם מזמן, ולכל גוף תקשורת יש לו את האינטרסים שלו ולפ"ז הוא מעביר לציבור את הידיעות.
אבל בתקשורת החרדית זה עלה מדרגה בזמן האחרון, וכל כתב מתחיל יש לו את האינטרסים שלו, ועל פי זה הוא כותב או משדר. הגדילו לעשות ברדיו קול ברמה, בעיקר השדרן אבי מימרן שעד לפני תקופה די קצרה היה כביכול אובייקטיביי והתחיל לאחרונה לדבר בעד ההתייצבות בלשכת הגיוס, כידוע יש מח' בין גדולי ישראל על ההתייצבות בלשכות הגיוס, אבל אצל מימרן זה כבר הוכרע וזה נשמע כאילו מדבר שם דובר בית הרב בני רבינוביץ, הסיבה לזה נראת כי קיבל הוראה מאריה דרעי, שאמר לו שבאם לא ידברו בעד ההתייצבות מנהיג הדור דוד שפירא לא יזמין את מועצת חכמי התורה לכינוס משותף עם מועצות גדולי התורה, ואף יטיל סנקציות על ש"ס.
כמו"כ נמסר לאתר כי הגר"ש כהן התאונן בשבוע האחרון לדרעי שדעתו בעניין ההתיצבות היא חד משמעית נגד, אך דרעי מטעמים פולטיים משתיק את העניין.
ולמי שלא זוכר את ההיסטוריה אריה דרעי כועס על ציבור תלמידיו של הגר"ש אוירבעך מזמן הבחירות המונציפליאות שבגללם לא הוכנס לראשות עיריית ירושלים משה ליאון ובעקבות זה נותק הקשר עם חברו הקרוב אביגדור ליברמן.

מודעות פרסומת

2 מחשבות על “האינטרסים של קול ברמה

  1. רואים שאתם לא מכירים את הפוליטיקה הפנימית.. קול ברמה מזמן לא שומע לדרעי. טפשים נקודה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s