מכתב שכתב אברך יקר וחשוב שליט"א: יהודי יק ר, חוס על נפש בניך ובנותיך!

כמובן, אתה מאד רוצה שאני אצביע ג'.

בליל שבת היית מזועזע מכך שאני חושב שלא להצביע, וגם טענת שכל קצבאות הילדים והתמיכות בישיבות שיקוצצו יהיו בגלל שאני לא אצביע ג'.

אז באמת, לאחר מחשבה מעמיקה, אני שמח לבשר לך שהחלטתי להצביע ג'. אני ואשתי. הצלחת לגייס שני קולות לג'. כל הכבוד.

אבל, יש לי תנאי קטן.

תעדכן אותי היכן לומדים הילדים שלך, מחר אני אבוא לכיתות שלהם, ואבקש מחבריהם לכיתה שיכו אותם בהפסקות, ירדפו אחריהם בסיום הלימודים ויציקו להם במידת האפשר. כמו כן אתן למלמדים שלהם סכום סמלי כדי שישתדלו להפלות אותם לרעה, לכנות אותם בשמות גנאי, ובאופן כללי למרר להם את החיים. וגם אאיים עליהם בפיטורים במידה ולא יישמעו להוראות הללו. בוא לא נכנס לשיקולים שלי, אבל זה התנאי שלי.

מה דעתך? קרבן קטן למען המטרה הקדושה של הוספת קולות לג', לא?

מה אתה אומר? אתה לא מוכן להקריב את הילדים שלך למען ג'? מה, יש דברים יותר חשובים מהוספת קולות לג'??

אז יש לי סוד לספר לך: גם הילדים שלי חשובים לי יותר מהוספת כמה קולות לג' !!! אה, מה אתה אומר?

הילדים שלי (ושל עוד אלפי משפחות) עוברים סבל יומיומי, קבוע, מתמשך, נוראי, מצד אותם אנשים שאתה מבקש ממני לתת להם את הקול שלי, כלומר, לתת להם את הכח להמשיך להציק לי… מה דעתך?? (ולא, זה לא בגלל שהצבעתי עץ בפעם האחרונה, הרבה לפני כן הם סבלו, וגם אם נצביע ג' הם ימשיכו לסבול, עד שנשעבד את רוחנו, נפשנו, נשמתנו, מעשנו ודיבורנו למי ולמה שהם רוצים).

בשנה האחרונה הילדים והילדות שלנו הורידו יותר דמעות ממה שכולכם יחד הורדתם בתשעה באב, בראש השנה וביום הכפורים גם יחד. למה? בגלל אותם אנשים שאתה רוצה שאני אתמוך בהם!

הילדים והילדות שלנו סבלו וסובלים יותר ממה שסובלים ילדיהם מחזיקי אייפונים, אינטרנט פתוח, ושאר מרעין בישין (והם, אגב, בכלל לא סובלים, כי מה הם אשמים בחטאי הוריהם?)

(רוצה לשמוע משהו? תקשיב טוב: ילד בן 9 שמשפחתו נמלטה מהדרום בזמן 'צוק איתן' לאחת השכונות הקדושות בירושלים, כדי 'להתאושש' 'להרגע' ולהשתחרר מהפחדים, זכה לקבל בליל שבת יריקות, קריאות גנאי ומכות בבית הכנסת מידי ילדים 'צדיקים' בני גילו, לאחר שנודע להם שהוא שייך ל'בני תורה'!!! ילד מזרחניק, ילד חילוני, ואפילו ילד גוי – לא היה מתקבל כך בשום מקום חרדי, אבל ילד שהוריו שומעים בקול רבם? שיגיד תודה שלא הרגו אותו!!)

אז זהו, שאנחנו לא מתכוונים להפוך את הילדים והילדות שלנו למשטח של 'מדרגות נעות' שעל גבם יטפסו הח"כים של ג', גם אם בזכות רמיסתם יתווספו כמה שקלים לקצבאות הילדים! אנחנו לא מתכוונים להפוך את ילדינו ל'מטווח' של יריות מכוונות היטב מצד אותם ח"כים, גם אם בזכות הירי הזה תקבל הנחה של כמה שקלים בארנונה! ואנחנו לא מתכוונים לתת שום כח, אבל ממש כלום, לאנשים שרודפים את ילדינו ומשפחותינו בפראות ובאלימות.

נ.ב. אם אתה עדיין דואג לקצבאות ילדים, תקציבי ישיבות ושאר ירקות, ובכל זאת אתה מבין שכמו שלא שוחטים ילדים גויים כדי לאפות מצות כך לא שוחטים ילדים יהודיים כדי להוסיף קולות לג', אני אגלה לך עוד סוד: כל התקציבים יעברו באותה מידה אם אריה דרעי או אלי ישי ירימו את ידם בעדם, והנפת היד של יעקב אשר במקומם לא תוסיף לך אפילו אגורה של קיצבה, ההבדל היחיד הוא שהיד המונפת של ג' גם טובחת בעוללים וילדים שלא טעמו טעם חטא. ובמידה והיד המונפת עלינו לא תרגיש שהיא נענשת על מעשיה, היא תמשיך להכות בכל כוחה. אם היא תרגיש שהיא 'קצת' מפסידה, היא תחשוב שוב. אחרי הכל, אולי הם יבינו שהוספת כמה קולות לג' חשובה יותר מההצקה לילדים ?

אבל זה רק בהערת שוליים, כי עכשיו כבר ברור לך שגם אם כל הקצבאות והתקציבים ייעצרו, שזה נורא עצוב ומפחיד (כי איך הקב"ה ישלח לנו כסף בלעדיהם?) אנחנו לא ניתן את הכח והיכולת לשום אדם לרדוף להציק ולמרר את חיי אלפי ילדים יהודיים, נקודה. משום מה אנחנו די בטוחים שלא פסו אמונים, השכל הישר עדיין לא אזל כליל, ומצויים עוד יהודים טובים שאכפת להם מילדים יהודיים, גם אם הם לא בהכרח הילדים שלהם.

ידידך.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s