מהדורת יום ראשון במערכה

להצטרפות לחץ כאן
מהדורת יום ראשון במערכה:זעזוע בירושלים ובכל ארץ הקודש

חציית כל הקווים האדומים על ידי הדור הצעיר של הכת הנורווגית. חפצים כבדים הושלכו בליל שביעי של פסח לעבר חלון ביתו של הגאון הגדול ר' דב אהרן זלזניק מראשי ישיבת מאור התלמוד ברחובות.

הגאון הגדול רבי דב אהרן זלזניק שליט"א מראשי ישיבת רחובות, מגדולי התלמיד חכמים שבדור, אשר משמש בנוסף גם כרבה הלא רשמי של בית הכנסת ערוך לנר בשכונת רמת שלמה. מאז עבר חוק הגיוס ההרסני על ידי גפני וחבריו, אינו רואה השקט ללבבו הסוערת, ואף השתתף יחד עם שאר גדולי ישראל האמתיים שליט"א באולמי תמיר בירושלים לפני מספר חודשים בכינוס נגד אותו חוק ויוזמה הרסנית.

מני אז החלו מספר פוקרים, אנשים ריקים מתוכן של רוחניות אך מלאים בטינופת של רשעות וביזוי חכמים, הלא הם יוסף קרלינסקי מרחוב דרוק 76 וישראל שטייף מרחוב אלמושלינו 3 שכונת רמת שלמה המשמשים כגבאים עסקנים בבית הכנסת 'ערוך לנר', להצר את צעדיו של רב המקום הגאון הגדול רבי דב אהרן זלזניק שליט"א. למרות צרות שונות ומשונות שפקדו את ביתו של יוסף קרלינסקי מיד לאחר שהחל לבזות את התורה ואת הגאון הגדול שליט"א, הוא ממשיך בפשעו ומעלליו יחד עם המנובל השני ישראל שטייף.

בשלב מסויים הגבירו אותם חצופים ריקים ופוחזים יוסף קרלינסקי וישראל שטייף את מסע ההתנכלות שלהם אל הגאון הגדול שליט"א, כשהם מנפנפים בצדקות כביכול כך הורה להם חבר מועצת גדולי התורה של דגל התורה הגאון רבי משה הלל הירש שליט"א, אך כזכור כפי שנחשפה כאן אז ההקלטה בקו במערכה, התברר כי שקר גמור בפיהם.

אותם עסקנים גבאים חצופים לא מרפים וכל העת מלבים את מסע ההסתה בדברי חוצפה זלזול והתנכלות אל הגאון הגדול ר' דב אהרן זלזניק שליט"א רב המקום, וכך לא היה כל כך מפתיע חציית הקווים האדומים של נערי הכת הנורווגי בחוצפה שטרם נשמעה כדוגמתה.

בליל שביעי של פסח ערך השנה הגאון הגדול ר' דב אהרן זלזניק שליט"א בביתו לעשרות בחורי פאר משכונת רמת שלמה, מעמד שירת הים, בה נשא דברי אגדה וחיזוק כשלאחר מכן נערך מעמד השירה. המעמד בהשתתפות קרוב למאה בחורים היה מרגש ומרומם מאוד. אך הנה לפתע באמצע המעמד קרה הלא ייאמן, כשהחוצפה והעזות של אותם נערי הפלג הנורווגי, מתדרדר שפל אחר שפל. צעקות נשמעו מבחוץ וחפצים כבדים החלו להיזרק לכיוון חלונות ביתו של הגאון הגדול שליט"א. כמובן שלאחר מכן נסו אותם נערים מהמקום, אם כי ככל הנראה ידוע במי המדובר.

אגב תוך כדי מעמד שירת הים בתוך הדברים התייחס הגאון הגדול רבי דב אהרן זלזניק לנעשה בדורנו ועל כל הרדיפות, כשהוא אומר, עברנו את ים סוף, נעבור גם את מה שקורה בדרונו.

לכל הדעות במקום, מדובר בפרי ההסתה וההתנכלות הנמשכת מתוך ביזוי חכמים מחריד של אותם חבר רשעים בראשות הגבאים הפוחזים יוסף קרלינסקי 76 וישראל שטייף אשר אינם רואים רגע של מנוחה ורוגע לחדול מלחשוב כיצד להתנכל ולהציק לאותו גאון גדול.

יצויין כי בעקבות המקרה המזעזע והמחפיר, גוברת הדרישה הציבורית במקום מאותם ריקים ופוחזים לחדול ממעשיהם, בפרט אחרי שראו איך צרות צרורות פתאומיות נוחתות על ביתם, ולהתחיל להכיר גדלות בתורה וכבוד התורה מהו.

אורתודכוס גיליון 1.pdf
יוסי ביילין ב"ישראל היום" כ"ג ניסן תשע"ו.pdf

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s