מהדורת יום שני במערכה

מהדורת יום שני במערכה:

מזעזע: מספר אברכים שבאו לשוחח עם רבנים בבני ברק בנושא חוק הגיוס הנורא, הותקפו באלימות קשה על ידי בחורים מסלבודקא בשעה שבאו לשוחח עם הגאון רבי דב לנדו. לאחר מכן גם המשיכו להטרידם

עולם הפוך: בעוד רבנים משבחים באופן מוזר ותמוה את הצבא, כתבים מספרים את האמת. הקלטה: בני רבינוביץ מביא עדויות. לצבא נכנסים כחרדים יוצאים כחילונים

מה קורה ביתד? הבוקר יתד נאמן מתקדם. המודעת מאורסים היחידה שפרסמה היום, זה של בחור מהצבא. כמו"כ יתד פיטר את הכתב האחרון שאינו חרדקון, בגלל עצבנות גוברת של זעליג, וגם כתבות הזויות על חילולי שבת והתפרקות של בחורי ישיבה.

נגד הפגנות?!! המוני בחורי ישיבה נורווגים הצטרפו להפגנה של קומץ ספרדים נגד אמנון יצחק תוך חסימות כבישים וחיכוכים עם שוטרים. העיקר אקשן.

חשיפה. למה זעליג אורלנסקי דחף את אשר לכנסת? הקלטה. יעקב אשר מעל דוכן הכנסת מציע את חוק הפרסומות למען יתד. יתד לחוץ בכסף.

מחר לראשונה: ישיבת מועצת חלקית בהשתתפות שר ואישים חילוניים

פוליטי: מאיר פרוש וויתר על התפקיד הבכיר של ראשות עיריית ירושלים כדי לקבל את החינוך העצמאי. דגל וויתרה על החינוך העצמאי כדי לקבל כיסא לא יציב כל כך ליעקב אשר בכנסת.

מאיר פרוש בראיון ארוך, מקשקש על כך שרצה שלום, ומה היה כאילו עד היום, ולמה עם כך היה צריך מרתון פגישות והבנות, כשבין הייתר עוקץ את משה גפני על כך ששכח לשאול את פרוש על הליבה

יצחק פינדרוס נשאל היום לפשר הדבר שקלרמן עדיין ל פנה את לשכתו שהייתה עבורו כסגן עבור הסגן החדש יצחק פינדרוס – אך מתחמק מלענות

בעקבות הסיכומים בין העסקנים שסללו את חזרתו של יעקב אשר לכנסת. הקלטה: צמד הפרשנים אבי בלום ויעקב ריבלין, מסבירים מי באמת הקובע האמתי לגבי הציבור החרדי!!

זה לעומת זה. ושוב זה קורה. אבנים הושלכו על ידי ילדים במודיעין עילית על כבאים. הנער בן ה11 נעצר. חינוך נורווגי לתפארת. כנגד זה, נער בן 12 ממודיעין עילית סיים את הש"ס במעונו של מרן ראש הישיבה בשערי חסד.

להאזנה חייגו: 0799413927

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s