טוב עין הוא יברך

מרן הגה"צ רבי ישראל יצחק קאלמנוביץ שליט"א אמר לבחור בן שלושים 'מזל טוב' ואחרי שבועים הוא התארס החתונה בשבוע הבא.

סיפורו של תלמיד ישיבת כנסת יצחק בחדרה, מוותיקי הלומדים ומהמובחרים שבישיבת כנסת יצחק בחדרה, אשר עקב גילו המתבגר נכנס אצל אחד מרבני בני ברק הידוע כבעל סגולה בפרט בתחום השידוכים, וביקשו ברכה לזיווג, אותו רב שאל את הבחור היכן אתה לומד ומששמע שהבחור לומד בחדרה מיאן לברך אותו בטענה שיבקש סליחה מרבי חיים קנייבסקי. הבחור כמובן לא הסכים לבקש סליחה מאיש בטענה שהוא לא צריך להתנצל על עצם היותו יהדי כ"ש על היותו בן תורה כ"ש וכ"ש על היותו תלמיד של ישיבה כה מובחרת אשר אנשי דמים ומרמה ניסו לחבל בה ברוע ליבם.

בצר לו פנה הוא אל צדיק יסוד עולם מרן הגרי"י קאלמנוביץ שליט"א, מרן הגרי" שליט"א ששהה בעת חופת נכדתו למשפחת וויל שמע את הדברים מהבחור וביטלם בהנף יד ובקולו הטהור בירך את הבחור ברכת מזל טוב .​לא חלפו שבועיים ימים ולשמחת לב כל קרוביו אוהביו ידידיו ובני ישיבת כנסת יצחק בחדרה לדורותיהם זכה הבחור לבוא בברית האירוסין עם ב"ג מגזע ישישים מהמשפחות החשובות והמיוחסות שבישראל ושמחת נישואיו תתקיים בשבוע הבא.

מודעות פרסומת

מחשבה אחת על “טוב עין הוא יברך

  1. זה פשוט נהיה הזוי, שהרבנים המזוהים עם צד אחד דורשים לבקש סליחה על עצם הדבר שבחורים לומדים בישיבה שאינה מזוהה איתם. פשוט טמטום.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s