ההכשר הגזול מפרסם מודעות בטעות?

מבוכה רבה בכשרות הגזולה שארית ישראל. ההתנהלות השערורייתית נחשפת. פרשיית הסרת הכשרות בשוק השומר שכן הייתה או שלא הייתה חושפת בפני הציבור עוד פרק במסע של סחיטה ככל הנראה אל מול נוטלי הכשרות הבודדים שנותרו להם.

כפי שפורסם כאן בליל שישי, הרי שמודעות נתלו ברחבי בני ברק נכתב בהם כך: בד"ץ שארית ישראל. א' תמוז תשע"ו. הוסרה ההשגחה. עקב הפרת נוהלי הכשרות והכשלת הציבור, הננו להודיע כי הוסרה הכשרות ממחלקת פירות וירקות בחנות שוק השומר רח' כהנמן 151 בני ברק. אין לנו כל אחריות ופיקוח על הכשרות במקום הנ"ל. ידע הציבור ויזהר.

זה נוסח המודעה כשכמובן המילים אין לנו אחריות וידע הציבור ויזהר הם באותיות ענק. מודעות אלו הוסרו במפתיע מיד לאחר שנתלו, כשהכל בטוחים ששוק השומר ידו במעל, ואחרי שהכשיל את הרבים – שהיו תמימים לסמוך על הכשרות שארית והתברר כי נכשלו בסוף ולא היה להם על מי לסמוך – כפי שטוענים בשארית ישראל במודעות, הוא גם דאג להסיר את המודעות.

אך למרבה ההפתעה מתברר כי כפי שרק גוף כשרות גזול מסוגל לעשות ולהתנהל, הרי שלפי הטענות הכשרות בעצמה למרות שלפי המודעות הוסרה ההשגחה, היא זו שדאגה להסיר את המודעות.

מה זה כאן חלם? או שמדובר במריבה בין שני פלגים בתוך שארית ישראל כשפלג אחד דורש להסיר את הכשרות ופלג אחר לא?

ההתנהלות המוזרה והלא ברורה, הביאה לתסבוכת של ממש בקרב צורכי הכשרות הגזולה. אם יש הכשר על שוק השומר או שאין הכשר? מה בדיוק הולך כאן? מצד אחד תלו מודעות על הפרת נוהלי הכשרות והכשלת הציבור שהביאו להסרת הכשרות, ומצד שני טוענים שלא הוסרה שום כשרות.

בשיחה שקיימו הבוקר עם שוק השומר הוא טען שהמודעות נתלו בטעות!! לדבריו שארית ישראל הבטיחו לו הודעת הבהרה אך לא יפרסמו זאת במהרה הוא שוקל לעזוב אותם עקב הנזק שנגרם לו.

בטעות? ממתי מודעות על הסרת כשרות עקב הפרת נוהלי הכשרות והכשלת הציבור נתלים בטעות, ומה שייך בזה טעות?! גם במזכירות בד"ץ שארית ישראל גמגמו משהו על אי הבנה ושהכל בסדר!

בסדר?! לא בטוח. מה שבטוח שכנראה שארית ישראל הצליחו לקבל עוד קצת כסף כפי שהם רצו, וממילא הכל בסדר. מי בודק כשרות כשיש כסף.

לתפארת הכשרות הגזולה שארית ישראל יעשו עוולה.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s