פורצים גדרות עולם. משמרת הקודש והחינוך בראשות מוטקה בלוי החל יטו בפרשת בלעם ללמוד ממעשי בלעם הרשע ולפרוץ כמוהו את גדרות עולם

מזעזע

לראשונה בהיסטוריה היהודית

ללא בושה ובאופן גלוי, מוקם אתר אינטרנט בהכשר משמרת הקודש והחינוך. לא להאמין למשמע אוזנינו

היום הופיע על פני עמוד שלם בעלון פרסומי בבני ברק בשם 'כח הפרסום' המודעה הבאה: באישור משמרת הקודש והחינוך. אתר חינם. המלים אתר חינם נכתבו בענק על פני חצי עמוד ואף למעלה מכך.

אם עד היום אמרו לנו שיש אנשים שהותר להם בדיעבד שבדיעבד השימוש באינטרנט לצורכי עבודה, באים אותם פורצי גדרות עולם בראשות מוטקה בלוי, ומתחילים להכניס הכשרים לאינטרנט, סתם כך לצורכי פרנסה שלהם עצמם ותו לא.

בהמשך המודעה מוסבר במה המדובר!

מדובר לא באתר נצרך ואל כלום. אלא ב'חנות אינטרנטית משלכם!! ללא תשלום על פיתוח תכנות עיצוב ואחסון! האתר מפותח ומתוכנת ברמת פורטל ומאפשר להציג סרטונים, מצגות, צילומי סטודיו, צילומי 360, דפדוף בקטלוגים בלתי מוגבלים, תיבת הודעות, ואפשרות רכישה דרך האתר.

תראו להיכן אותם שקועי בהבלי האינטרנט התדרדרו. זה התחיל במתן הכשרים על אינטרנט לאנשים כביכול לצורכי עבודה כביכול ניתן לקרוא לזה מוגן – כשכל בעל שכל דל מבין איזה הרס וחורבן הביא אותו מוגן, ועוד הצורך להרחיב בכך רבות, ועתה ללא כל בושה, עומד לו אותו גוף שמכתיר את עצמו על דעת עצמו כמשמרת הקודש והחינוך, כשגם ככה איש לא יכול לסמוך אל על ראש ההכשר ואל על מרכיביו, ואותו גוך שקורא לעצמו 'קודש' 'חינוך' – נותן חותמת כשר על אתר של 'חנות באינטנרט' כשמודעה זו מפורסמת בעלון בני ברקי תמים שמגיע לכל בית חרדי בעיר.

אל תקרי את שמו משמרת הקודש והחינוך. אלא משמרת הכסף והכסף. בושה.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s