קבוצה גדולה של בחורים מאור ישראל סולקו עקב משחקי כדורגל

פרסום ראשון: האביב הליטאי מכה שוב: שנים עשר בחורים מישיבת אור ישראל בפתח תקוה סולקו לצמיתות מהישיבה עקב השתתפותם במשחק כדורגל.

איננו יודעים פרטים מורחבים על הסיפור, מאחר וכידוע אין לנו בחורים בישיבת אור ישראל שישתפו אותנו, וזאת לאחר שהבחורים האחרונים שנותרו נאמנים לדבר ד' ולתורתו סולקו בצעקת סתום את הג'ורה שלך המפורסמת, אך מפרטים מאומתים שכן ידועים, מתברר כי באחד מימי השבוע שעבר באחד מימי הערב, חלף הרב רוזן ליד מגרש כדורגל ושם תפס קבוצת בחורים גדולה משחקים להנאתם משחק כדורגל. חמתו של הרב רוזן בערה בו, והוא החליט לסלק את כל הבחורים לאלתר מהישיבה.

איננו יודעים אם רק אותה קבוצה שיחקה לבדה, או שמא היה אלו בחורים מאור ישראל יחד עם בחורים נוספים מישיבה אחרת, כמו"כ לפי מה שהבנו מדובר בשני קבוצות שונות שנתפסו בשני מגרשים שונים, ולא בקבוצה אחת של שתים עשרה בחורים.

אחד הבחורים שנתפס משחק כדורגל הובטח על ידי הרב רוזן שיוכל להישאר בישיבה אם ילשין ויגלה מי עוד היו הבחורים ששיחקו עמו, אך הוא סירב לספר ועל כן הוא עף כמו טיל מהישיבה

מברור שערכנו עם גורם המכיר את הלך הדברים בישיבה, לא התרגש הלה מההלם שתפס בנו, באומרו כי לא מדובר במשהו חריג וכי לעתים קרובות נערכים משחקי כדורגל או כדורסל, רק שבדר"כ מצליחים הבחורים לחזור לישיבה בשלום ללא פגע וללא יודע על כך מצוות הישיבה, רק שהפעם לא הצליחו להימלט וראש הישיבה הרב רוזן תפסם בשעת מעשה

אם יהיו כאלו שלא יזדעזעו מסיפור הדברים אות הוא כי האביב הליטאי תפס אותם חזק חזק. בישיבות רגילות, וודאי וודאי שבישיבות כמו חדרה פוניבז', גרודנא, דעת אליהו, ועוד, לא תמצאו כאלו דברים ולא תשמעו כאלו סיפורים. עוד סממן להתפרקות החרדית והליטאית.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s