קריסה מוחלטת: אין לכשרות 'שארית ישראל' אפילו אולם אחד להציע

הקריסה בשארית ישראל נמשכת במלוא העוצמה. לאחרונה הם הגיעו למצב שאפילו אולם אחד של שמחות אין להם לרפואה

כפי שפורסם כאן בקו במערכה בפרסום ראשון בתאריך י"א בניסן, אולמי ווגשל עם תום השיפוצים ופתיחת האולמות מחדש לקראת בין הזמנים אב, נוטשים את הכשרות שארית ישראל.

עם ריבוי אולמות השמחה בארץ ובעיר בני ברק הפרט שמכילה היום כעשרים אולמות שמחה מרכזיים, היה מי שסבר שזה יגרום לתחרות יתר וביקוש של לפחות אולם אחד קטן שיבקש להיות בלעדי בכשרות הגזולה שארית ישראל, אך מתברר כי ההיפך הוא הנכון, והריבוי באולמות מביא את האולם היחיד שהרגיש עד היום בנחיתות בהחזקתו את שארית ישראל, לנטוש אותם בטריקת דלת.

כפי שמפרסם היום אחד מאתרי האינטרנט ארבע חודשים אחרי קו במערכה, זה סופי, וכי אולמות וגשל הוותיקים, הקיימים עשרות שנים וממוקמים ברחוב הרב מלצר בעיר, אחרי השיפוץ הנרחב שהם עוברים כעת, האולם יעבור להיות אולם יוקרתי תחת כשרות בד"ץ 'העדה החרדית'. כתוצאה מכך לא נשאר אולם חתונות אחד בבני ברק ובכל הארץ עם ההכשר הגזול שארית ישראל.

מדובר בהוכחה למצבה העגום של שארית ישראל, שלמרות ההשתלטות שעברה עליה, מתברר כי אין ביקוש לאולמות. בכדי להבין את גודל פשיטת הרגל, צריך להבין איך בכלל היה מובנה ההכשר שארית ישראל באולמי ווגשל. זה לא שמי שבא היה מחוייב להכשר שארית ישראל ממש לא. באולמות היה פתיחות רבה לבחור איזה הכשר שתרצה. בדף ההזמנות של אירועים היה ניתן לבחור איזה כשרות אתה בוחר, העדה החרדית, שארית ישראל, ואפילו היה ניתן להזמין בעלזא. סך הכל

בצידו האחורי של הדלת בתוך המשרד הפנימי של אולמי ווגשל היה תלוי מודעה של שארית ישראל שהאולמות תחת כשרותם.

ולמרות זאת ששארית ישראל הייתה כליווי לווגשל, ראתה ווגשל שאינה מתקדמת לשום מקום עם מותג זה של שארית ישראל עומד לידם. ועל כן החליטה לעזוב את הכשרות הכושלת והגזולה ולמתג את עצמה מחדש עם הכשרות המקובלת בד"ץ העדה החרדית.

כל זה בנוסף לכך שלפני כשנה עזבו גם אולמות 'היכלי מלכות' ו'כליל מלכות' שהיה אז בבעלות הרב מנחם כרמל את הכשרות 'שארית ישראל' ועברו לבד"ץ העדה החרדית. לאחרונה לאחר שהושכרו האולמות לבעלי אולמי 'מודיעין' ברמת גן שנסגר במקומו, והם עברו לכשרות לנדא תחת השמות 'מודיעין המחודשים' ו'היכלי הפאר'.

וכך מאז ההשתלטות שלהם, מוכח קבל עם ועולם שהציבור הנורווגי אינו יודע להחזיק את מפעליו הגזולים, וחברה אחר חברה, אולם אחר אולם, חנות אחר חנות נוטשים בטריקת דלת את ההכשר הגזול.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s