כיון שניתנה רשות למשחית, אינו מבחין. פרשיית ההתעללות בשכונת ר מות א'

זה התחיל בהיתר מדומה מרושע ואכזרי לרדוף בני תורה, וכעת ההורים אינם יודעים את נפשם לנוכח שחיתות המידות שפוקדות את הילדים. קהילת שערי תבונה ברמות א' סוערת. ילדים מציקים באופן מחפיר ביותר לזקן קשיש מבית הכנסת חב"ד עד כדי רציחה ממש

במודעות שנתלו על קירות בית הכנסת שערי תבונה בימים האחרונים על ידי הגבאים בבית הכנסת – ואף נכתב עליו כי המודעה נתלתה בהוראת רב הבית הכנסת הרב גואלמן, במודעה נכתב כך: מצורף למטה

אלא שבני התורה בשכונה כלל לא התפלאו לנוכח מקרה מזעזע ומחריד זה. כפי שהם מספרים, הלא כבר נודע בכל הארץ כי שכונת רמות א' וקהילת שערי תבונה, רושמים שיאים לא מבוטלים ברדיפת הילדים את בני התורה באכזריות ורשעות. אבנים שמושלכים, מכות לילדים ולילדות קטנות ואף למבוגרים, שלא לדבר על הצקות יום יומיות, הפכו לדבר שבשיגרה. הנה רק היום שלושה ילדים בגילאי 9 השחיתו כמה אופני ילדים של משפחת בני תורה בשכונה, ואין זה בגדר חידוש.

חובה לציין, כי ההורים ברובם המוחלט מסתייגים לחלוטין מכל זה, אך הם רואים את הנעשה ונפשם יוצאת. השחיתות והרדיפה כנגד בני התורה הפכה לתופעה סוחפת בקרב הילדים, ולהורים כמעט לא נותרה השפעה.

אך כל זה לא בא בחלל ריקם. אם רב בית הכנסת מורה הוראה – לנוכח שאלה שנשאלה (?!) – שאין לילדים ללכת לעליה לתורה של חבר מהכיתה שנערכה בשבת בשכונה בבית כנסת של בני התורה, וכך נוצר מצב ששום חבר מהכיתה לא השתתף בשמחת חתן הבר מצוה בעלייתו לתורה, סיפור מצמרר שאירע לפני חודש, וזאת בהוראותו של רב בית הכנסת הרב ישראל גואלמן, נו, מה פלא שילדים נהיים מושחתים. אם יודעים כל הילדים שהגאון הגדול ר' זבולון שוב סולק אחרי עשרים שנה מבית הכנסת על ידי רב המקום, כי הוא לא בדיוק משתייך למפלגה הנכונה מבחינתם, מה פלא שהילדים נהיים מושחתים. אם בנו של העסקן הכי בכיר בשכונה חונק ילד בן תורה עד כמעט מוות, והאב אינו מוכן אפילו להתנצל, וכי פלא שזה נותן את השפעתו בשכונה.

ילדים לא יודעים לחלק בין זה לזה. אם הם גדלים כמושחתים – ב"היתר", כביכול להיות אכזריים, אל תצפו מהם שיהיו רחמנים על קשישים אחרים.

ובנותן טעם להוסיף, שקרוב לוודאי שאם ההתעללות הלזו הייתה קוראת כלפי קשיש בן תורה, לא הייתה נתלית שום מודעה וודאי שלא בהוראת רב המקום. בכל זאת להתעלל בבן תורה הרי זה מצווה, אך כיון שזה הגיע לזקן חבד"י, יש למחות ולהתריע.

כמו"כ יש לציין ולהזכיר, כי מודעה זו אינה הראשונה בסדרת המודעות שנתלות לאחרונה המתריעות על מעשה הילדים בשכונה. לפני מספר חודשים לא רב הבאנו כאן בקו את דבר המודעה הבאה שהתפרסמה על קירות בית הכנסת שערי תבונה ברמות א' שכך נכתב בו –

אין לנו מה להוסיף. הכתובת הייתה על הקיר, אך שאף אחד לא יצפה שזה ישתנה. וזה לאו דווקא בשכונה שם. רמות א' רק כמשל. זה יהיה בכל מקום ובכל ילד. אם תיתן לילד שלך להיות מושחת, לא משנה כלפי מי, הוא יהיה מושחת אמתי, ואל תתפלא אם זה גם יהיה יום אחד כלפיך. תסתכלו על החילונים איך הבנים מתנהגים להורים, לעתים עד כדי רציחה.

לחנך למדות טובות לכל אדם ובכל עת ובזה תנצל.

מודעה שנתלתה בשערי תבונה ברמות א' על רדיפות הילדים זקן קשיש.pdf
מודעה שנתלתה בשערי תבונה ברמות א' על רדיפות הילדים זקן קשיש.pdf

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s