מרן הגרד"צ קרלנשטיין זצוק"ל בשיחה בשנת תשמ"ו – בן גוריון יותר ג רוע מהיטלר "גדול המחטיאו יותר מן ההורגו"

בעקבות הפולמוס שהתעורר לאחרונה מי יתר גרוע בן גוריון או היטלר ?
דברים ברורים ממרן ראש הישיבה הגרד"צ קרלנשטין זיע"א(מצורפת הקלטה משנת תשמ"ו )

"הפשעים החמורים ביותר שבוצעו פה בוצעו לפני שלושים שנה, שלושים וחמש שנה, חצי מליון יהודים העברה על דת עשו אז, וכמה שטחי הוא האדם – היום הם לא עושים את זה לא מפני שהם לא רוצים לעשות את זה היום, הם עושים את זה גם היום, אלה שמתעסקים בזה אומרים שגם היום הם עושים את זה, הם לא יכולים לשלוט כל כך הרבה אין להם את הכוחות, אבל אז הם שלטו הרי על האנשים כמו עדר.

נגיד מילה אחת, תמיד ככה דברנו על זה, בזמן האחרון כבר קם איזה עיתון חדש שמעיז להדפיס את זה גם כן. הם הרי יותר גרועים מהנאצים!! הם יותר גרועים מהנאצים!! חז"ל אומרים 'גדול המחטיאו יותר מן ההורגו', תלכו ברחוב תגידו שבן גוריון יותר גרוע מהיטלר!.. זאת היא הרי אמת לאמיתה, אין מה להתווכח עם זה. זה חז"ל ככה 'גדול המחטיאו יותר מן ההורגו' – הוא יותר גרוע מהיטלר!! פשוטו כמשמעו.

היום הם לא עושים את זה כי הם לא יכולים כי אין להם את הכלים לכך, אבל אז הכניסו למחנות – כמו שהובילו למחנות באושויץ היה אז את כל המעברות שהיה, הם הביאו את כל העולים, חצי מליון יהודים הביאו מחוץ לארץ ושמו את כולם במעברות ושמה זה היה מחנות השמדה!! מחנות השמדה זה היה.

כמה שהם יעשו לנו היום זה מגיע למה שעשו לנו אז? אז המדינה היתה כשרה?? אז היה כשר? היום צריכים להגיד אחרי שלושים ושמונה שנה? אז היה כשר? רק אדם שטחי אז יושב בבית שלו.. מה חסר לו המחנות אבל פה שאדם מרגיש כבר על בשרו על כל צעד ושעל..

אז עשו הרי כמו הגרמנים, עשו בהסואה. ואני רוצה לומר שיהיה ברור, גם זה יתרגזו אולי, יש עוד השוואה לתקופה של הנאצים, עוד השוואה. בתקופה של הנאצים היה יהודים, לא ראוי להזכיר את שמותם בבית הכנסת, שחיו טוב עם הנאצים, בשכר זה שחיו טוב הם יכלו להציל רכבת אחת עם כמה מאות יהודים, גם ביניהם היה יהודים חשובים הרבי מסאטמר היה שמה, והם חיו טוב איתם ועל סמך זה הם השתיקו והעלימו ממאות אלפי יהודי הונגריה שאפשר היה לעשות משהו, עשו השתקה, העלימו, לא גילו להם, ידעו שעומדים להשמיד אותם והיו הרי חלק גדול, לא הרבה היו יכולים לברוח, אבל חלק היו יכולים לברוח, אז הלכו והעלימו כי עשו חשבון שהם יצילו את עצמם את המקורבים שלהם, ולשם התפארת כמה רבנים גם כן יקחו כמה רבנים לתפארת, והעלימו והשתיקו ולא הראו את המצב.

וידוע, לא ראוי להזכיר את שמו בבית הכנסת, לא מכובד להזכיר את שמו, כואב הלב לומר – יש קסטנרים היום!! לא מהיום, מהיום שהמדינה קמה ועוד לפני שהמדינה קמה. משתיקים דברים, מעלימים דברים".

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s