על גילוי האמת שמאחורי ביקורו של הגאון הגדול ר' ברוך שמואל דויט ש שליט"א בבית הגר"ח ועל האיומים שהשמיעו בבית הגר"ח.

כפי שנחשף כאן בליל שישי האמת לאמיתה על ביקורו של הגאון הגדול ר' ברוך שמואל דויטש שליט"א בבית הגר"ח, וכפי שנשמע ברור הדבר בקולו של הגאון הגדול שליט"א, שלא היה שם כלום חוץ מניסיון בקשת ברכה ותו לא מידי, וגם זה בא מיוזמתם של צד אחר בעניין שביקשו מהגאון הגדול שליט"א להגיע לבית הגר"ח, ולא כדבר הפרסומים השקריים שניסו לשקר כביכול הייתה שם בקשת סליחה או כפרת עוונות או כל גלגולי שלג והמצאות אחרים.

עתה מתברר, כי מחפשי הכותרות וממציאי ההמצאות, האוהבים לעסוק בכמה שיותר רחש בחש – הלא הם אתרי האינטרנט המתועב הקרויים לבושתנו "אתרים חרדיים", קיבלו לידיהם את המידע ואת ההקלטה בקולו של הגאון הגדול ר' ברוך שמואל דויטש שליט"א שמספר בדיוק מה היה בבית הגר"ח, אלא שהללו סירבו לפרסמו

הסיבה כפי שנודע לבמערכה, איומים שנשלחו מהחצר ברשב"ם 23, שמי שיפרסם את ההקלטה שחושפת את האמת מה היה בביקורו של הגאון הגדול ר' ברוך שמואל דויטש שליט"א בבית הגר"ח, יובך קשות – לדבריהם, כאשר ההקלטה המקורית בה לדבריהם נשמע ר' ברוך שמואל דויטש שליט"א כן מבקש סליחה ומתנצל תתפרסם באתר מתחרה.

וכאן בדיוק הבן שואל, אם אכן יש הקלטה כזאת ולפיה נמצא שלדברי אותם משבקים ואנשי חצרות, הגאון הגדול ר' ברוך שמואל דויטש שליט"א משקר, למה אתם באמת לא מוציאים אותה? ולמה מראש לא הוצאתם אותה? מה זה הסודיות לפתע להמציא נוסח מפוברק כאילו אלו ציטוטים של מלים, מלה במלה כפי שנשמעים בהקלטה, בעוד את ההקלטה עצמה שכאילו קיימת, נשמרת בסוד ולא מפורסמת?

יצויין כי לפני פרסום ההקלטה כאן בקו במערכה של דברי הגאון הגדול ר' ברוך שמואל דויטש שליט"א בה נחשפת האמת מה בדיוק היה בבית הגר"ח, גם לידינו הגיע אותה התרעת שוא ואיום שקר שיש הקלטה הפוכה, והדבר נשאל שוב את הגאון הגדול ר' ברוך שמואל דויטש שליט"א שהם טוענים בתוקף שיש הקלטה אחרת והרב אמר דברים נוספים, אך הגאון הגדול ר' ברוך שמואל דויטש שליט"א השיב בתוקף שלא היה ולא נברא ופשוט אין כזה מציאות בעולם שיש הלקוה אחרת כי ממש לא היה כלום מזה.

ואולי המבוכה הרבה שתפסה את בני הבית שם עם פרסום השקר הגדול וחשיפת ההקלטה כאן בקו בה נשמע הגאון הגדול ר' ברוך שמואל דויטש בקולו מספר בדיוק את האמת מי קרה לו ולמה בא, היא זו שהביאה את הגרפיטי על הקיר שליד דלת ביתו של מוטלה כדי להסיח דעת מכל זה.

אגב בימים האחרונים מאז פרסום הדברים כאן בקו, הגיעו עדויות למערכת על עוד מספר תלמידי חכמים מופלגים ביותר שנקראו בשנה האחרונה על ידי אנשי החצר של הגר"ח להגיע לביתו. אחד מהם הגיע ועדיין העניין שמור בסוד יחסית ולא אנו שנפרסם זאת, ואחר סירב להגיע. החיזור הלא ברור אחרי רבנים, נותנת שני אפשרויות של פרשנויות, האחת שהם יוכלו לספר על עוד ועוד כאלו שחזור בהם כביכול, השניה היא שהם חשובים על המשך הדרך והם ירצו להציג כביכול מרן הגר"ח הוא מנהיג הדור כיון שכולם כולם באים להתייעץ עמו.

שוב נחשף לעין כל עולם השקר וההתנהלות של אנשי החצרות בבתי הרבנים בשיתוף פעולה מלא עם אתרי האינטרנט.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s