קמפיין ההסתה של יש עתיד

יש עתיד יוצאת בקמפיין הסתה חדש. כאן לא תשמעו טענות על כל שמה שהחרדים עושים מעלים אותו בסקרים. רק נגד בני התורה זו טענה. ומה עוד שבסופו של יום זה משרת את יהדות התורה. הנה הם יביאו ראיה מיש עתיד. אם הם לוחמים סימן שהתיקון שלנו הוא טוב. לא חשוב שגם בתיקון המדומה של חוק הגיוס הם אמרו זאת כשעתה מתברר כי לפיד הפנים שללא שינויים יהיה גיוס יותר טוב. אבל בנתיים יהיה אפשר לזרות חול בעיניים.

בסרטון שהופץ על ידי מפלגה יש עתיד נראה אדם שאומר: "ממשלת ישראל החליטה לבטל היום את לימודי הליבה, זה אומר שקרוב למליוני אזרחים לא ילמדו לא מתמטיקה ולא אנגלית. לא יצליחו לפרנס את עצמם ויחיו חיי עוני, יודעים מי יצטרך לפרנס אותם? יודעים מי יסחוב אותם על הכתפיים כל החיים?" בשלב זה נראה ילד חילוני מחזיק את אביו על הכתפיים והאבא שואל "כבד לך?"

עם אישור החוק בממשלה הגיב יו"ר יש עתיד יאיר לפיד ואמר כי ממשלת ישראל מוכרת את עתיד הילדים שלנו. לדבריו "ממשלת ישראל רוצה לקחת היום מדור שלם את האפשרות לפרנס את עצמו. מילא אם הם לא היו מבינים את הנזק שהם מעוללים, אבל כל מי שיושב בממשלה הזאת מבין שהוא מוכר את הילדים שלנו. פשוט לא אכפת להם. הכל פוליטיקה".

ביש עתיד הוסיפו כי "ממשלת ישראל מובילה מחטף כדי לבטל את לימודי המתמטיקה והאנגלית לילדי ישראל. הממשלה ממשיכה לקחת את ישראל אחורה. כל מה שמעניין אותה זה הפוליטיקה בשביל להישאר בכיסא. הכל מותר. היא מפקירה את הילדים של כולנו. את הילדים שנגזלים מהם הכלים הבסיסים להשכלה, פרנסה ועצמאות. ואת הילדים שיצטרכו לשאת על כתפיהם כל חייהם, את הנזק שמעוללת הממשלה הזו.

"המאבק הזה הוא לא בין חרדים לחילונים, המאבק הזה הוא בין פוליטיקה מושחתת לבין אנשים שאכפת להם. אם למישהו בממשלה הזאת עוד אכפת מעתיד ילדינו הוא יתנגד היום בתוקף למהלך השערורייתי הזה."

אין לנו ביקורת על החרדים מעצם ההסתה של יש עתיד. זה בכלל לא מענין אותנו מה יש עתיד אומרים או עושים. מבחניתנו ההסתה של יתד נאמן הרבה יותר אסורה וחמורה. יש לנו ביקרות על ההתנהלות של החרדים המתפרקים, שעתה לפתע מבינים שהסתה של יש עתיד זה לא סיבה למנוע עשיה, רק כטענה דמוגגית ולהסתה נגד בני התורה – הם משתמשים בה

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s