הצביעות של האתרי האינטרנט הפושטים טלפיהם לומר כשר אני, ועוד

הצביעות של אתרי אינטרנט הפושטים טלפיהם לומר כשר אני, הכעס של קו הילדים של דגל התורה מרכז החדשות נגד האתר שלא פרסם קמפיין גיוס לצה"ל ועל כן כינה את שמו של העורך כשמו הנאה לו באמת 'מני ג'ורה', ועל ההסתבכות המבישה של אותו ערוך אתר שלא מסוגל להסביר ברדיו אפילו פעם אחת מה לימוד תורה עושה ותורם לעם ישראל, הכל בגלל החנופה לחילונים.

היום באופן מפתיע יצא אחד מאתרי האינטרנט הקורא לעצמו חרדי, בכותרת מפתיעה ממש כמו אותו חזיר שפושט טלפיו לומר טהור אני:

פסלנו קמפיין צה"ל לגיוס חרדים לקרבי? // מאמר מערכת

למרות ההפסד הכספי הגדול, כמערכת האתר החרדי הגדול בעולם פסלנו קמפיין צה"ל לעידוד גיוס חרדים לשירות קרבי בצנחנים

לא נאה ויאה ואינו מתאים להקריא כאן בקו את כל השטויות שנכתבו באותו מאמר, אך תוכן הדברים הם, שאמנם הם עושים הרבה קמפיינים להתגייס לצבא, הם בעד גיוס לצבא למי שלא לומד נגד כל דעת הרבנים שאוסרים גיוס לצבא בכל מקרה ומצב, אבל לטענתם הקמפיין המדובר היה קו אדום. לפי דבריהם "בקמפיין הפעם, העזו בצבא ללכת רחוק. רחוק מידי. תמונות החיילים הקרביים, הכיתובים כי אפשר להישאר חרדי יחד עם קרבי, עברו את קו הנעל האדומה, שלנו כחרדים"

נאלצנו לוותר על סכום גדול – ממשיך להתרברב או להתבכיין, כל אחד מהזווית שלו – אותו אתר אינטרנט. אולי גם ימצא ה'חרדי' שלא יעמוד בפיתוי, ואצלו את הקמפיין הזה תוכלו לראות. אבל אצלנו, העקרונות חשובים, גם מכסף גדול. ראינו ופסלנו.

איך שלא מתסכלים על זה – זה גרוע, גרוע מאוד. מדובר בעוד שלב של ההתפרקות. עצם זה שאתר שרואה את עצמו פונה לחרדים, צריך להסביר או לנסות להתייהר בכך שלא העלה קמפיין של גיוס לצבא החילוני, זה מראה להיכן הגענו. אולי מחר גם הם יסבירו לנו למה הם לא מביאים סרטי תועבה. וגם אם הם רוצים לעשות פרסומת לעצמם שהם כשרים זה גרוע בתוך גרוע, דבר ראשון שזה מהווה כאילו מעלה של אתר והדבר השני שאתר מנסה לשווק עצמו ככשר.

זה אבל קורה. כזכור לפני שבועיים דווח כאן על כך שאתר אינטרנט אחר שקורא לעצמו 'חרדי' שהתרברב שגדולי ישראל פנו אליו להוריד תחקיר על ארגון של בחורים שעשה פשעים. האתר לא התבלבל להרברב שוב ושוב שהם ממושמעים וצייתנים ועושים הכל אך ורק על פי הרבנים. וכעת מגיע תורו של האתר המתחרה. רק בדור שכזה זה יכול לקרות, שאתרי אינטרנט פסולים ממש, מהותו פסול ותוכנו פסול, יעזו להצהיר שהם וגדולי ישראל מסתדרים בצוותא.

בעקבות זאת התראיין עורך האתר לרדיו חילוני, כשקו הילדים של דגל התורה שהביא אף הוא את הראיון המלא ללא צנזור מילים פסולות, רגז ככל הנראה וכעס מאוד על האתר שלא הסכים לפרסם קמפיין לגיס לצבא ולכן כינה את אותו עורך בשמו שאנו חושבים שהוא מואד נאה לו ומגדיר את אותו שפל – מני ג'ורה.

בראיון המביש הסתבך אותו מני ג'ורה ולא יכל להשיב את מחרפי התורה שום דבר, לא ידע להסביר או לומר שללא התורה אין קיום לעולם, נשאר שותק לקול שאלות המראיין כשהשומע מן הצד אכן מעלה בלבו לומר שהחרדים סתם בוחרים מקצוע קל העיקר לא לשרת, וזה ככל הנראה לא בגלל שמני ג'ורה לא יודע את כל מה שילד יהודי יודע, אלא כי המחשבה להתחנף לחילוניות מביאה את האדם להשתטות ולא לומר את האמת לאמיתה שזאת התורה לא תהא מוחלפת.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s