סערת התאגיד הציבורי בשכירות המבנה בהר נוף

סערת התאגיד הציבורי מגיע לציבור החרדי. התוכנית שלהם לשכור את המבנה בכניסה להר נוף מסעירה את תושבי ירושלים החרדים בכלל ואת תושבי הר נוף בפרט, והנציג החרדי היחידי שהכריז על המאבק כבר עם התפרסם הדבר היה הרב חיים אפשטיין כששאר הנציגים יושנים.

נושא התאגד הציבורי מעסיק מאוד כבר מספר חודשים את התקשורת הישראלית ואת חברי הכנסת מהקאולציה ומהאפוזיציה, אך כמובן שכל נושא זה אינו שייך אלינו ובס"ד מה שלא שייך לציבור החרדי לדת או להשקפה, הוא לא נושא בכלל. לכן גם איננו יודעים בדיוק מה זה התאגיד הציבורי למה זה בא מי מתנגד ומי תומך כי זה ממש לא מעניין אותנו. מה שכן ברור, שזה הולך להיות כמין רשות שתאגד את כלל התקשרות הישראלית והרשות השניה שהיום אחראית על זה תיסגר.

לפני מספר ימים נודע כי התאגיד מתעתד לשכור את המבנה שזה עתה הסתיים בכניסה להר נוף על יד המסוף של אגד. התאגיד המתוכנן, יגרום לחילולי שבת וחג המוניים רח"ל. בעקבות כך החל זעם אדיר בקרב תושבי ירושלים ובפרט תושבי הר נוף.

בעקבות זאת יצא סגן ראש העיר הרב חיים אפשטיין במכתב ודרש לגנוז את הרעיון האווילי. במכתב כותב סגן ראש העיר ויו"ר סיעת בני תורה כך: מצורף למטה

בעקבות כך כתב על כך במסגרות הפנימיות הפרשן יעקב ריבלין: נציג חסידי נאבק לפינוי מהיר של רשות השידור מרוממה. אבל לאף נציג ליטאי חוץ מחיים אפשטיין לא אכפת שהתאגיד מחלל השבת ישדר מהכניסה להר נוף. למה?

התשובה היא פשוטה, שבאמת לא אכפת להם כלום, אבל בעקבות כך ככל הנראה מחר ביתד הלא נאמן תזעק הכותרת על חוצפה וחרפה ויביאו ציטוטים מלחמתיים מראוכברגר קלרמן ופינדרוס נגד השכרת המבנה לתאגיד. בלכתוב זעקות ביתד, הם מומחים.

כפי שפורסם היום: בימים הקרובים צפויים רבני שכונת הר נוף וגבעת שאול להתכנס ולדון בדרכי הפעולה שינקטו נגד הקמת אולפני התאגיד בכניסה לשכונה.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s