בהלה וזעם בקרב -ראשי מערך הגיוס- נוכח הפעלת 'מוקד הסברה' בשערי לשכת הגיוס

גירא בעינא דשיטנא:

עסקני "ועד ההצלה":

בהלת מפקדי הממ"ח, הוכחה ליעילות הפעילות הקדושה בשערי הטומאה!

מאות עדויות זורמות אל עסקני "ועד ההצלה מסכנת הגיוס", על הפשעים המחרידים המתחוללים בלשכת הגיוס – תל השומר, המיועדת לגיוס חרדים, כאשר גייסי הצבא "ממיינים" שם בחורים 'לחיים ולמוות', ומי שהוכרע דינו לשמד הצבא לא יועילו לו שום אישורים ודיחויים, הגייסים השפלים יפעילו עליו דרכי טרור נבזיים, ויתפסו באמתלאות שקריות ומצוצות מהאצבע, עד שהקרבן ישבר ויתגייס.

מעשים בזויים אלו המתחוללים בממ"ח הינם פליליים ע"פ כל חוק, אף לפי חוקיהם המעוותים. אבל המטרה העליונה שעומדת מול עיניהם למלאות את יעדי הגיוס, מקדשת את כל האמצעים, ועבורה מוכנים הם לעבור על כל חוק ודין.

מרנן גדולי ישראל שליט"א המכוונים את צעדי "ועד ההצלה מסכנת הגיוס", הורו לעסקנים הי"ו כי כהמשך להרחבת פעילותו העניפה של הוועד בכל ערי ארה"ק, עליהם להתמקד בסיוע והצלה של בחורים שהצבא מערים עליהם בעיות, ונוכח הפשעים שמתחוללים בלשכת הגיוס, הורו לצאת לפעילות הסברה והצלה, מול שערי לשכת הגיוס במדור בני הישיבות (הממ"ח).

ואכן, לאחר התייעצות עם עורכי דין בכירים, ירדו עסקני הוועד אל עבר לשכת הגיוס, ופתחו עמדת הסברה במקום עם שלטים גדולים מאירי עיניים, המבהירים למתייצבים בלשכת הגיוס את הסכנה המרחפת עליהם, ואת הצורך להשגיח בשבע עיניים שלא ליפול ברשת הפרושה לרגליהם. ומדריכים אותם לפנות ל"ועד ההצלה" בכל מקרה של סיבוך, ולו הקל שבקלים.

כן הביאו עימם חוברות הסברה מיוחדות שהופקו במיוחד עבור מטרה זו, ובהם הוראות מעשיות, כיצד להתנהג מול גייסי הלשכה בכל תרחיש שלא יבוא. למען יידעו הבחורים והאברכים המתייצבים שם את כל זכויותיהם לפי חוקיהם, ויסכר פי הבריונים השפלים מלאיים על הבחורים באיומי סרק של מעצר וכדומה.

מיד בהגיע העסקנים לשטח וכבר מלאו ידיהם מלאכה רבה, בחורים רבים שבאו להתייצב בלשכה (מחוסר מודעות לחומר העניין, ומסיבות נוספות וד"ל), ניגשו אל העסקנים בהתעניינות גדולה לשמוע מן הידע הרב שבפיהם, כדי שיידעו לקראת מה הם הולכים. כן לקחו עמם המתייצבים את קונטרס ההסברה "המדריך למתייצב", והודו בפה מלא לעסקנים שליט"א שהאירו את עיניהם לבל יכשלו חלילה בפח יוקשים.

לאחר מספר דקות של פעילות, כבר נוכחו העסקנים שעמדו במקום עד כמה נחוצה פעילות ההסברה דווקא במקום זה, כאשר כמה בחורים מבני עדות המזרח החלו לגולל בכאב את הסיבוכים שהצבא גורם להם, כשהם מתחננים שיבואו לעזרתם ולא יפלו לצבא בכפיה! מובן שהעסקנים הפנו אותם להמשך טיפול בידי אנשי המקצוע של "ועד ההצלה".

אותם בחורים יקרים סיפרו על כמה וכמה מחבריהם בישיבה או מכריהם מהמשפחה, שכבר נפלו ברשת הצבא רק בגלל סיבוכים שקריים של הגייסים שהתנפלו עליהם בלשכת הממ"ח, כביכול הדיחוי שלהם לא תקין או שהם לא באמת בני ישיבה, ועוד אמתלאות שקריות ואכזריות שהעמידו אותם בלחץ גדול ובפחד מפני מעצר, ובלית ברירה חתמו על התגייסות ונפלו לבור שחת, ה"י.

ואם חסרה הוכחה עד כמה דוכן ההסברה כבר נושא פירות, הוכיחו זאת ראשי הממ"ח עצמם!

מפקד לשכת הגיוס י. ראשי, בכבודו ובעצמו, פרץ החוצה מהממ"ח, והתרוצץ אנה ואנה כנמר בסוגר, הוא איים על העסקנים שהוא יעצור אותם, והוא יעולל להם… אבל הוא לא הבין שהם עשויים מחומר אחר! לא כשאר קרבנותיו שלדאבוננו נופלים חלל תחת איומיו ופחדיו, האברכים היו מוכנים היטב להתקפתו הפראית, הם עמדו בשלווה ואפילו לא התייחסו לזעמו.

לא עברה שעה ארוכה והמשטרה הגיעה למקום בחמת זעם, לאחר אזעקתו של 'ראשי'. אולם לאחר שבדקו את תעודות הזהות של האברכים היקרים (שזה הדבר היחיד שמותר להם לדרוש ע"פ חוקיהם), לא נשאר להם במה לאיים ולהתנכל, והוצרכו לסוב על עקבותיהם ולהעלם מהמקום. וי. ראשי המפקד נשאר חסר אונים.

העסקנים שליט"א הביעו סיפוק רב מהצלחת פעולות הקודש, וסיפרו על בהלה שהשתררה בין גייסי הלשכה, הם יצאו בהמוניהם החוצה לראות את מוקד ההסברה שהוקם במקום, ועיניהם יצאו מחוריהם למראה הבחורים הטהורים שניגשים בהמוניהם לקבל את הידע הנצרך להם, בהתמודדות מול הגייסים השפלים.

חלומותיהם של הציידים השפלים התנפצו אחד לאחד, כשנוכחו כי אותם בחורים שהם קיוו ללכוד ברשתם מגיעים אליהם מוכנים, כשהם מודעים לנסיונות ההפחדה ועומדים איתנים להתנגד להם. אחד מאותם חרדקי"ם, שככל הנראה קורטוב של רגש יהודי נשאר בליבו, אף ניגש אל העסקנים בשקט ואמר להם: "דעו לכם שאתם עושים פעילות קודש, המשיכו בדרככם…!".

לנוכח ההצלחה הרבה, והתגובות הנלהבות שעולים מהשטח, מתכוננים ב"ועד ההצלה" להרחיב את הפעילות במקום, ולקבוע את מוקד ההסברה מול הממ"ח בצורה יום יומית וקבועה, לעמוד זה לעומת זה מול כוחות הרשע, ולהציל עשוק מיד עושקו.

מרנן גדולי ישראל שליט"א שמעו בקורת רוח את הצלחת הפעילות ועודדו את העסקנים שליט"א להמשיך במלאכת הקודש, להציל כמה שיותר נפשות קדושות מבין ציפורני הטומאה, ודווקא שם על פתחי הטומאה יתגדל ויתקדש שמו יתברך.

וועד המאבק במסלולי צבא השמד

טלפון 0799192025 פקס 077-3180977

מערכת " קול מלחמה " 6845987

וועד המאבק במסלולי צבא השמד

טלפון 0799192025 פקס 077-3180977

בהלה וזעם בקרב -ראשי מערך הגיוס- נוכח הפעלת 'מוקד הסברה' בשערי לשכ ת הגיוס (1).pdf
המדריך למתייצב – החוברת שחילקו שם (1).pdf

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s