ההשתוללות של הכת הנורווגית לנוכח פתיחת מוסדות על טהרת הקודש

ההיסטריה ואיבוד העשתונות בקרב אנשי הכת הנורווגית – מתחילה לתת את אותותיה. מסע הנקמות וההשתוללות מתחיל. יוסי מן מנהל כולל וישיבת בית הלל סילק אברך משי מלהיות בעל קורא במנין שהוקם ובמינוי שנעשה על ידי אביו הגאון הגדול ר' מרדכי מן זצ"ל, ומנהל הסמינר פויירשטן במודיעין עילית, פיטר מורה בסמינר עקב השתייכות לבני התורה המבינים בעם.

כפי הצפוי, הקמת המוסדות החדשים לתפארה על ידי ציבור בני התורה – מוציאה את הציבור הנורווגי מדעתו. כשהם החלו צועקים היפרדו נא מעלי, הם התכוונו בבדיחה מילתא ובכדי להשתמש בכך כזכות להציק לרדוף ולהסית, אבל כשזה הגיע לבפועל וציבור בני התורה החרד מגזירת החינוך, כשדווקא הם הנורווגים – גילו אותה ראשונה וכעת הם אדישים כלפיה, ופותח מוסדות הכי טובים עם המשפחות הכי טובות ברחבי הארץ, זה פשוט מוציא אותם מדעתם.

לא צריך להרחיב להסביר למה זה ככה. למה הם יוצאים מדעתם. ראשית כל, הם מבינים שבמצב כזה מהר מאוד כולם יראו היכן דרך התורה והאמת והיכן דרך ההתפרקות והסיכלות. כבר היום ניכרים כמה הבדלים ברורים מאוד בין ציבור בני התורה האיכותי המתנזר מכל חרדקיו"ת וריח של פשרנות וקרירות, לציבור הנורווגי שנהיה היום אדיש וקר, מלווה בהרבה חרדים עובדים ובעלי אייפונים שנותנים צבע מוזר למושג 'בן תורה'. כשזה עצמו מהווה עוד סיבה, בכך שהם מבינים שציבור בני התורה מתפאר במוסדות נקיים זכים וטהורים, על יסודות התורה והעבודה, כשהם במוסדותיהם נשארים עם כל אותם אלו שהם קירבו עד עתה, חרדקים, בעלי חולצות כחולות ובעלי אייפונים. דבר נוסף הוא כשהם רואים את האמת מתחילה לצוץ בגאון, את המספרים הגדלים, את העצמה והנחישות ליטול את משא העול הכלכלי הכבד ללא תקציבים מהמדינה, כשזה לא פיקניק לאף אחד, לא להורים וודאי שלא למנהלים, אבל בכל זאת למען היידישקייט מקריבים והרבה. יש עוד סיבות רבות פשוטות וידועות אך אין מן הצורך למנותם. סיכומו של דבר, פריחת המוסדות על טהרת הקודש ושל ציבור בני התורה – מוציאה את הכת הנורווגית מדעתם.

וכשהם מתוסכלים, וכשהם עצבנים, הם לומדים אומנות בני דודיהם בידיהם. מסעי צלב ביהודים.

וכך החלו פרעות בין ילדים לילדים במקומות שעדיין נותרו מעורבים. אך לכל זה כבר הורגלנו. כעת זה עולה שלב לראשי קיצוני הנורווגים.

יוסי מן, האיש ששמו כבר אומר הכל, ועצם משפחת מן כבר מלמדת הרבה, משפחה שחרטה על דגלה לרדוף את בני התורה כמעט ללא יוצא מן הכלל, זאת כאשר אף בעבר סילק יוסי מן מהכולל בית הלל מספר אברכים עקב השתייכותם ופעילותם למען ציבור בני התורה, היה מהראשונים שמיהר להוציא את זעמו החוצה.

מניין ותיק עוד מימי האב הצדיק, הגאון הגדול ר' מרדכי מן זצוק"ל מתקיים מידי שבת בצהרי היום עת זמן מנחה גדולה. המניין אינו רשמית חלק מזמני התפילות בהיכל הישיבה, אלא כחלק מהמשך יסוד האב למנין זה. במנין זה מונה על ידי האב הגאון הגדול, איש יקר עם לב זהב לשמש כבעל קורא את קריאת התורה של מנחה. ואכן מילא את תקפידו בנאמנות לשמחת המתפללים זה עשרים ואחד שנה.

אלא שלדיאבון ליבו ולתסכולו של יוסי מן, אותו אברך יקר שביקרים, זכה לחנך את בניו ובנותיו לתורה ויראה, ושולח את בתו לבית חינוך החדש של בני התורה שנפתח בבני ברק בשנה הבאה. זה כבר הוציא את יוסי מן מהכלים, ועם היוודע הדבר בשבוע שעבר ליוסי מן, קצף מאוד והודיע לאותו אברך, שמכאן ואילך הוא מסולק מתפקידו לאלתר. הכל בכלל שבתו תלך להתחנך על אדני התורה והיראה.

בנוסף מתברר השיגעון הנורווגי ממשיך לתת את אותותיו בעוד מקומות. סמינר פוירשטיין במודיעין עילית בהנהלת משפחת פוירשטיין מפתח תקוה, במסע טיהור אימתני כנהוג כעת בטורקיה. כל נושאת בתפקיד ששולחת את בנותיה או עומדת לסייע לאחד מהסמינרים החדשים של בני התורה, מסולק לאלתר מתפקידו. וכך סולקה המחנכת הכי בכירה בסמינר וזאת עקב כך שמספר שעות בשבוע ולא על חשבון הסמינר פויירשטיין בכוונתה לסייע לסמינר החדש בבני ברק, והיום סולקה עוד מורה בסמינר אחרי שנודע לגב' פויירשטיין כי בנות המשפחה שלא למדו בפוירשטיין עוברים להתחנך לתפארת בסמינרים של בני התורה. מדובר בנוסף לתסכול העמוק של משפחת פויירשטיין, גם בטמטום ניכר, כאשר כבר בעבר התנהלה משפחת פוירשטיין מפתח תקוה בעניינים ציבוריים בתמימות פתח תיקוואית ובטיפשות נורווגית, וגרמה נזק ובזיונות אך ורק לעצמה.

יצויין כי פיטורין אלו אינם חוקיים ומהווים עבירה פלילית, והמפוטרים ובני משפחותיהם מתבקשים לפנות למשרד החינוך בפקס שמספרו מס' הפקס: 02-5602390 או ישירות אל לשכת השר בפקס 025602246, ולציין את חומרת המקרה. באין התקדמות תתכנס נביא כאן את פרטי הועדה העוסקת בעניינים אלו משכבר הימים בליווי עורכי דין.

אלו מן הסתם רק מקצת מן הסיפורים ההזויים המתרחשים למול עינינו.

אין ספק שהתפרעות והשתוללות היסטרית זו, מוכיחה שוב ושוב את מה שלא צריך הוכחות, על האמת האמתית בצדקת הדרך של בני התורה, ועל פשיטת הרגל בדרכם הנילוזה של הציבור הנורווגי הקר והאדיש. אם הם היו מנסים לחשוב אפילו ולדמיין שהם בטוחים בצדקת דרכם, הם לא היו כה משתוללים

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s