יתד ממשיך לבזות את התורה. מחק את אחד מגדולי ראשי הישיבות

יתד הלא נאמן ממשיך בביזיון התורה וראשי ישיבות. כך הושמט שמו של ראש ישיבה חשוב במכוון מהכתבה ביתד הלא נאמן. ויש גם מי שדם לכף זכות: ראש הישיבה ביקש שלא יוזכר שמו בעיתון הטמא.

היום התקיים עצרת מספד בישיבת אור אלחנן עם כלות השבעה להסתלקותו של הגאון ר' משה מרדכי חדש זצוק"ל. כפי שהתפרסם במודעות רשמיות של הישיבה כולל במודעה בעיתון הלא נאמן בעמוד 2, פורסם כי יספידהו הגאונים: ר' אהרן פלדמן, ר' יצחק שיינר, ר' דוד כהן, ר' מנחם צבי ברלין, ר' יצחק אזרחי, והרב חזקיהו מישקובסקי מבני ברק.

אלא שבכתבה שנערכה על ידי יתד הלא נאמן ופורסמה בעמוד 20, כתבה שבעצם לא הוסיפה כלום ובאה למלאות עוד עמודים – שאגב זה כפי רוב הכתבות היחצניות שמילאו את היתד היום ושיעממו את הקוראים ששלפו אי העיתון שחולק היום בכל פחי הזבל ברחבי הארץ, כתבות שחזרו על הפרסומות כמו דרשו וקופת העיר קרן ההסעות ועוד רבות על זה הדרך, – באותה כתבה על העצרת וההספד שנתכבה ביתד, הושמט במכוון שמו של הגאון ר' מנחם צבי ברלין. בעוד הכתבה מזכירה את שאר הגאונים והרבנים שהוזכרו במודעות הרשמיות, שם אחד ויחיד הושמט – הגאון ר' מנחם צבי ברלין ראש ישיבה ר' חיים עוזר.

הסיבה ברורה לכל: אותו ראש ישיבה חשוב, אף שאינו משתייך לציבור בני התורה ומעולם לא הופיע באיזה כינוס של ציבור בני התורה, אבל בסופו של דבר הוא אינו כורע ומשתחווה לכיוון חזון איש 5, ואינו ממושמע לעסקנים של אותו הבית.

אז בשל כך, מוחק אותו עיתון לא נאמן ראשי ישיבות ורבנים. הדברים הללו אינם חדשים וכבר הפך לדבר שבשגרה באותו עיתון לא נאמן. רבנים וראשי ישיבות שאינם כפופים לגמרי לעסקונה מבית חזון איש 5, נמחקים מהעיתון הלא נאמן. כבוד התורה בתפארתה.

רק בשבוע שעבר הובא כאן מתי יתד כן מזכיר את אותם רבנים, כשהוא בא להשפילם, וכך שאירוע של איחוד הצלה הוזכר כביכול הגאון הגדול ר' עזריאל אוירבעך שליט"א למרות שלא השתתף בכינוס, רק בכדי לנסות להשפילו ולהזכירו אחרי רבנים פחותים בהרבה כמו הרב סילמן למשל.

אבל היה גם מי שדן לכף זכות, שהגאון ר' מנחם צבי ברלין ביקש בתחנונים מאותו עיתון שלא יוזכר שמו בעיתון הטמא והמשוקץ, המקרר והמפרסם אינטרנט ומכללות לגברים. אשרי חלקו.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s