עוד שלב בהתפרקות החרדית

עוד שלב בהתפרקות החרדית. משחקי הכדורגל תופסים תאוצה. ועוד סיפור על בחורי ישיבה שהשתתפו היום בתרגול של הצבא.

רק לאחרונה דווח כאן בקו על 12 בחורים שסולקו מישיבת אור ישראל לצמיתות אחרי שנתפסו על ידי ראש הישיבה הרב רוזן. אמנם יש הטוענים שבשל כך לבד לא היו מסלקים אותם לצמיתות, רק בשל מחסור של מקום בישיבה עם קבלת שיעור א' מורחב של 90 בחורים במקום ששים מידי שנה בכדי להוכיח שהכל בסדר ואין זעזועים מיוחדים, לכן משחק הכדורגל הפך לקו אדום. למעשה אין לנו מידע כיצד הסתיים פרשיית הכדורגל באור ישראל וזה גם לא כל כך מעניין אותנו.

סיפור מסעיר שמסתובב במודיעין עילית, סיפור שאומת על ידי קו במערכה, שמספר על שלושה בחורים, בחורי ישיבה מישיבה במודיעין עילית, שהגיעו ללשכת ראש העיר גוטרמן, וטענתם בפיהם, למה אין מגרש כדורגל בעיר. זה ממש לא בסדר. המזכירה אמרה להם שיפנו לרב העיר. הבחורים השיבו כי רב העיר לא יסכים לזה, אבל גוטרמן יודע איך לעקוף את ראש העיר. המשיכה המזכירה ושאלה ומה עם הראש ישיבה שלכם? מי הוא זה המשיכה ושאלה המזכירה? הבחורים סירבו לומר מי הם ומאיזה ישיבה הם הגיעו. הם רק חזרו ואמרו שחייבים בעיר מגרש כדורגל וכדורסל.

תוך כדי הכתבה מגיע סיפור אמיתי שאירעה היום או אתמול עם כמה בחורי ישיבה מישיבה גדולה בעיר. הבחורים הלכו לסיבוב התאווררות בעיר מודיעין, כשלפתע נגלה לעיניהם קבוצת חיילים. החיילים באופן טבעי פנו לבחורי הישיבה, והציעו להם להצטרף לעריכת תרגיל. לפי החיילים, הם עורכים תרגיל שחרור בני ערובה, כשהם הציעו לבחורי הישיבה להיות בני הערובה. ובחורי הישיבה הסכימו. כמה טבעי בדורנו. המקום נהפך לשדה קרב של ממש, יריות ותרגול אמתי. כשבחורי הישיבה משתתפים במשחק ומשמשים כבני ערובה. ממש בושה. והבחורים חזרו לישיבה במודיעין עילית שמחים ומאושרים. לא ברור אם זה בכלל חוקי או אפשרי לצרף לתרגיל כל אורח וכל רוצה, אבל אם זה לחלן את בחורי הישיבה, הכל אפשרי

בד בבד מתפרסמת בימים האחרונים מודעה מטעם עיריית ירושלים ויחד ע הארגון "רוח חדשה", על ליגת כדורגל לציבור החרדי.

הפרסום חדש מטעם עיריית ירושלים וארגון רוח חדשה, מזמין את הציבור החרדי בירושלים לבוא ולהתחרות בליגת ה"אול סטאר" בכדורסל שתתקיים בעיר. במודעה נכתב: "משחקים בשכונה ורוצים להתמודד במגרש של הגדולים? ליגה! ליגת "אול סטאר" בכדורסל לציבור החרדי בירושלים."

בהמשך מפורט מה כוללת הליגה: "משחקים באולמות ספורט. הכל כלול – שיפוט, מזכירות וחולצות לשחקנים. 8 קבוצות, 14 משחקים, והגמר הגדול באולם מלחה עם פרסים לזוכים". המודעה אף מזמינה את המעוניינים להירשם בכתובת מייל המצורפת. פעם לא היה כאלו דברים. היום הם מרשים לעצמם.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s