נחשף: סוד ההצלחה של מנהל המחוז החרדי החדש. מי עזר למחוז החרדי ל היכנס לחנוך החרדי. מי סייע לחרם להפוך לבדיחה.

היום נחשף כי לאיציק זהבי מנהל המחוז החרדי, יש מספר אנשים איתם הוא מתייעץ כיצד להתנהג עם מנהלי המוסדות, ובאיזה דרך לפעול, כשהתייעצויות אלו נעשות עוד מיומו הראשון בתפקיד. מי הם. תנחשו.

קול חי חושף את הדברים הבאים:

הסאגה סביב שיתוף הפעולה עם מנהל המחוז החרדי מר איציק זהבי כבר נכתבה לא פעם. לעיתים אלו הסמינרים והת"ת שמחרימים כביכול, ופעם אלו מנהיגי הציבור החרדי שמלינים סביב התערבותו של המחוז בחינוך החרדי.

אלא שככל שחלפו הימים כך גם החרמות והדיבורים על אי שיתוף פעולה התהפכו וזהבי הפך להיות חלק בלתי נפרד מהנוף של מוסדות החינוך ברחבי הארץ, ואף לאחרונה סייע באפלית מוסדות החינוך החרדי באלעד ומודיעין עלית.

מבדיקת 'קול חי' עולה כי לאיציק זהבי מספר אנשים איתם הוא מתייעץ כיצד להתנהג עם מנהלי המוסדות, ובאיזה דרך לפעול, התייעצויות אלו נעשות עוד מיומו הראשון בתפקיד. כך נודע כי ראש ישיבת 'אור ישראל' הרב רוזן שאף משמש חבר וועדת הרבניים לענייני חינוך, הוא זה שמרבה להיפגש עם זהבי, ומרבה להתייעץ עמו על אופן ההתנהלות בנושאים רגישים, אפילו עד מספר פעמים בשבוע.

ככה זה נראה היום התנהלות על משמר החינוך. מצד אחד מכריזים על חרם ומלחמה כביכול, מצד שני מחבקים ומשתפים פעולה מהתחלה. ואח"כ פלא ששר החינוך וראש המחוז החרדי שמחים וצוהלים שהם מצליחים בשקט בשקט ובשיתוף פעולה עם מנהלי המוסדות להכניס מה שהם רוצים.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s