נמשכת ההתבכיינות והסערה בבית היהודי בעקבות הקריקטורה בעיתון הפלס. בבית היהודי יוצאים למלחמה למען כבודו של סגן השר הליצן אלי ב ן דהן, וחברי הבית היהודי הגישו היום תלונה במשטרה

כפי שפורסם, בקריקטורה שפורסמה בעיתון הפלס, במוסף כל השבוע בה מופיעות הקריקטורות היפות כמידי שבוע בשבוע, נראה השבוע באיור, עמוד תליה עליו כתוב גיוס, חבל ארוך שבראשו שני אזיקים יורד מהעמוד, מתחת העמוד עומד בחור משי עם גמרא בידו וכובע וחליפה כמובן לראשו ולגופו, ויונה ועליה הכיתוב 'הפלס' מגביהה את החבל שלא יאזוק את הבחור שרוצה לדבוק בתורה הקדושה ויטלנו לצבא השמד. מול כל זה נראה מופיע סגן השר אלי בן דהן בלבוש זול של שחקן כדורגל ומביט ומושיט ידיו לעבר הבחור עם חיוך גדול, כאומר באתי ליטול אותך לצבא ולסלק מכאן את 'הפלס' שמפריע למשימתי. הכל טוב ויפה.

בציונות הדתית אליהם הגיע עיתון הפלס והקריקטורה שבו, יצאו בזעקה כשאחריהם מתרים בגרון ניחר אחיהם החילונים חרדים – היינו חרדקי"ם, שממש נזעקו על ההסתה, שמציגה לשיטתם את אלי בן דהן כתליין.

שלומי תמם, יו"ר 'הבית היהודי' בחולון, הגיש תלונה במשטרה בשם ראשי סניפי 'הבית היהודי' נגד ביטאון עולם התורה – "הפלס", זאת בטענה שהעיתון הסית נגד סגן שר הביטחון אלי בן דהן, זאת בעקבות הקריקטורה שפרסם הביטאון של "בני תורה".

יו"ר מועצת ראשי הסניפים של הבית היהודי, עמיעד טאוב, אמר כי "אנו מבכים את היחס המזלזל כלפי נציגינו סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן איש ספרא וסייפא ונציג ציבור אמיתי ואיכותי".

לדבריו, ראשי הסניפים "דורשים כי נציגי הציבור החרדי בכנסת ובממשלה ישמיעו את קולם בעניין בקול ברור ויבהירו כי לא רק שההסתה אינה יוצאת מבית מדרשכם היא גם אינה מקובלת בבית מדרשם".

גם ח"כ בצלאל סמוטריץ הצטרף לחגיגה וכתב היום: "הקריקטורה שפורסמה אתמול נגד הרב אלי בן דהן בעיתון הקיצוני הפלס היא חציית קו אדום. על המנהיגות החרדית להתנער ולגנות אחרת היא נושאת באחריות".

ואותם טיפשים מאותו בית של גויים לא מבינים שכל אותה התבייכנות ויציאה לקרב רק מביאה את ההיפך וכל זה חוזר אליהם כבומרנג. ודי למבין

https://drive.google.com/open?id=0By7xFOfmzywOSnVfQUNnRDJvMWM

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s