מי אתה הפרחח ישראל פרוש? תזכורות!!!

ישראל פרוש, בן למשפחת פרוש – אותה משפחה שאין לה רבנים ובמקרה הטוב בוחרים כל פעם אדמו"ר אחר מתוך עשרות אדמורים מוכרים יותר או פחות, ומחליפים לפי הצורך, לא גדל על אדני התורה וההשקפה אלא לכל היותר על אדני השליטה והעסקנות. היה לו גם סבא וגם אבא. אמנם האיש בוגר סלבדוקא, אבל די לראות בצער ובכאב את הפירות שהוציאו בישיבה בשנים האחרונות מבחינת ההשקפה, כדי להבין את ההרס והחורבן שיוצא מאותו מקום.

האמת היא שכבר לפני שנה בבין הזמנים הקודם הציג לראווה ישראל פרוש בפני ילדי אלעד את החינוך הטהור. כסף וכסף וכסף.

באירוע שנערך בפארק בעיר לפני הילדים, אירוע שעוד יחסית היה בסדר, על בריאות וכדומה, עלה ישראל פרוש לבמה והודיע לילדי ישראל היקרים שצריך תקציבים ותקציבים, ולכן הוא מבקש מהילדים לעזור לו לומר דברים בשביל הכסף.

והנה התימלול:

ישראל פרוש: ערב טוב ילדים, היום אתם נכנסים מיד להופעות, אף אחד לא הולך לדבר איתכם, לא הבאנו כרגע אורחים. רק עוד פעם, תודה לבנק פאג"י, תודה למכבי,

אני מבקש שתגידו איתי שני משפטים, כשאנחנו הולכים למשרדי ממשלה לבקש כסף עבורכם, הם שואלים אותנו מה הילדים יודעים לומר מאיתנו?

אז בפעם האחרונה אמרנו להם שאתם יודעים להגיד יפה, ילד עד גיל 9 לא חוצה את הכביש לבד, אתם זוכרים?

ילדים: כן

פרוש: אני סופר עד 3 ואומרים את זה יחד ושולחים להם את ההקלטה, אחד שניים שלוש…

פרוש: זה לא היה חזק כמו הפעם הקודמת, עוד פעם, אחד שניים שלוש…

ילדים צועקים: ילד עד גיל ….

ישראל פרוש: עכשיו אני מבקש, מקודם היה לנו פה על המחשב, את הכללים של הבריאות אתה (האחראי על הגברה) יכול להחזיר את זה לשניה?

תראו אנחנו זכינו ויש לנו בעיריה אחת העובדות המסורות הגברת בידרמן והיא הלכה והביאה הרבה תקציבים של בריאות מעבר לעוד תקציבים, עכשיו אני רוצה יחד איתכם, כולכם רואים מה כתוב?

ילדים: כןןן

ישראל פרוש: תעזבו את הגזר ואת הענבים את המלפפון את התפוח ואת הבננה, רק את האותיות הגדולות, אני סופר עד 3 ואנחנו אומרים את זה בקול, כי אנחנו חייבים להביא את זה למשרד התרבות וגם למשרד הבריאות, אז אחד שתיים שלוש.

ילדים: לא משנה מה נאכל וכו'

פרוש מסתכל לעבר איש הוידיאו ופונה לילדים: לא שמעו! אני צריך מחר להעביר את זה, או שאתם אומרים את זה בקול או שנגיד רק את השלושה שורות הראשונות כי אני חייב להעביר להם את זה, אז עוד פעם 1-2-3 לא משנה..:

ילדים: לא משנה מה נאכל העיקר חמישה סוגים שונים וכו'

ישראל פרוש: זהו, לא משנה.. כולם יודעים, חמישה סוגים זה או פירות או ירקות והעיקר שיהיה לבריאות, לילה טוב לכם.

ממש חינוך למופת. לחנך ילדים לתקציבים. ושנה אחרי כבר מגיע חינוך להיות שוטרים.

ומעתה אין פלא שישראל פרוש מתרברב בכך שעירו אלעד מובילה בשיעור החרדים המתגייסים לצבא והגברים בתעסוקה.

במכתב ששיגר לפני כשנה ישראל פרוש לשר הביטחון דאז משה יעלון, הוא כותב כי "הגיע הזמן 'להסרת הסגר' על אלעד" ומבקש כי שר הביטחון יורה על פינוי שטח האש הממוקם מזרחית לעיר, שכן מדובר בשטח אש שאינו פעיל, שכבר משנות ה-90' הוסכם על ידי שר השיכון דאז, אריאל שרון, כי יהווה עתודה לבניית דירות לעיר – אך מהלך זה מעולם לא בוצע.

"דומה כי בעוד כל הערים סביבנו זוכות להסכמי גג שמעניקים להן אפשרות הרחבה גדולה (ובראשן ראש העין), אנחנו, שזקוקים להרחבה זו כאוויר לנשימה, נאלצים לדדות מאחור ללא יכולת התפתחות. אני פונה אליך, אפשר לנו תושבי העיר אלעד להמשיך ולהתפתח ולהוות עיר חרדית ייחודית, משגשגת, עם שיעורי תעסוקה גבוהים ונתוני גיוס גבוהים לצה"ל", מסיים פרוש את מכתבו למשרד הביטחון.

זהו ישראל פרוש. זה הכל? שאלו את תושבי אלעד מה יש להם לומר על האיש.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s