מכה לנערי דגל התורה ולקווי הנייעס שלהם

מכה קשה לנערי דגל התורה, ולציבור הנורווגי השפוט. אחד מגדולי נעריהם ופעיליהם, בחור שלא הסתדר בלימוד ויצא להיות כתב באינטרנט המתועב ושדרן בקו הנייעס של ילדי דגל התורה, "מרכז החדשות", הלא הוא אבי רבינא מהעיר מודיעין עילית, שכינה עצמו בשם – מוטי סגל, פרש מכתיבת ההשמצות באתר האינטרנט קוקר ומשידורי הנייעס בקו הנייעס, ועבר לשמש כנהגו של הרב אפרתי. הסיבה: קשיים גדולים בשידוכים!

אבי רבינא, או כמי שכינה עצמו מוטי סגל, הינו בחור ממודיעין עילית שרשום היה בישיבת מיר, אך לא לישיבה ולא לו זה לא הפריע, להיות כתב אינטנרט באופן רשמי, וכן לשדר בקו צעקני בקו הנייעס הילדותי "מרכז החדשות". עיקר שידוריו וכיתוביו, היה איך לא, בגנות ציבור בני התורה, בדברי המצאה והסתה, שקר ודיבה, ניסה פעם אחר פעם, להשמיץ בצורה ילדותית יש לציין, את ציבור בני התורה תוך זלזול חמור ברבותיהם.

מחמת כן, במהלך השנים האחרונות, זכה לכבוד מלכים על ידי עסקני דגל התורה חובבי האינטרנט והנייעס. היותו של בחור האמור להיות בישיבה המשמש ככתב אינטנרט ושדרן קווי נייעס, לא הפריע כלל לאנשים שמצהירים ללא בושה כי הם נושאים את דגל התורה שמזמן כבר הפך להיות רגל לתורה, ואדרבה הם רק קירבוהו משום כך. כך למשל, זכה הוא יחד עם עוד שאר כתבי אינטרנט לכבוד מלכים בוועידת דגל בכפר הזכורה לכל שהתקיים בחודש אדר לפני חצי שנה.

אלא שמתברר כי כבוד והערכה לחוד, ומעשים והקרבה לחוד. כנראה עדיין קצת כבוד עצמי נותר לאנשי הפלג הנורווגי, וכך בושש השידוך מהלגיע. מיהו השוטה שיקח לבתו כתב אינטרנט שדרן קו נייעס. התשובות השליליות גבהו מרגע לרגע, ולאבי רבינא – מוטי סגל, לא נותרה ברירה.

הסיפור הלזה מזכיר את דרך ארגוני הג'יאהד המבטיחים לטרוריסטים המתאבדים, מכל טוב גן עדן, עד שלבסוף נעבך הם מתפוצצים ונשלחים ישר אל כף הקלע. כמו כן אותו בחור רווק, שדמיין עצמו עולה לגדולה מחמת הכתבות המשמיצות וצעקות הנייעס הילדותיות נגד בני התורה, אך לבסוף זה התפוצץ לו בפנים. אך אחד לא רוצה בו כחתן, ואף אחת לא רוצה בו כבעל.

יצויין כי בעבר הצהירו אנשי מרכז החדשות, בכללם אבי רבינא – מוטי סגל, כי הם פועלים "לשם שמיים" ואף לאחר הסרת דמי הקישוריות הם ימשיכו לשדר כרגיל את גיבובי שטויותיהם כל עוד קיימים קווים אחרים. אלא שדיבורים לחוד ומעשים לחוד. מאז לפני כשנה אז צומצמו באופן ניכר כספי הקישוריות על השיחות נכנסות לקווי תוכן, נחתך המשכורת המנופחת של צמד הנערים המגודלים אבי רבינא – מוטי סגל ומאיר גרוס – שלומי אייכלר, והם החלו להמעיט בשידורים עקב הקיצוצים במשכורת שלהם. הלשם שמיים נעלם לפתע.

ועתה בכלל פרח לו כל האידאולוגיה. מאז תחילת שבוע שעבר, את פרש לו אבי רבינא – מוטי סגל והשאיר את כל "ההשקפה" במרכאות מאחור, אבד לנערי דגל התורה איש מייצג באינטרנט, אבל ל כך הם לא עצבים כי יש להם מספיק דומים לו, אך הקו הנייעס של ילדי דגל התורה, כמעט חדל מלפעול, ומחפשים בנרות מחליף. אך זה קשה. קשה מאוד. מי הטיפש שיסכים להתאבד למען האידאולוגיה המדומה הנורווגית. היה שתיים שהשתטו והסכימו בעבר. אבי רבינא – מוטי סגל ומאיר גרוס – שלומי אייכלר. אבל מי רואה אותם מתחרטים וכושלים ויוצא בעקבותיהם.

כי בלב הם גם יודעים היטב את כמות האידאולוגיה שלהם השקרית שלהם.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s