הברכות של רפי מנת והחרד"קיות שבהן, והמצב הרעוע של הכשרות הגזול ה

חרדקיות הנודפת למרחקים, ומכירת ארבעת המינים. זה כל מה שנותר מההכשר הגזול הרבנות שארית ישראל. אפילו הדבורים אמרו השנה לשארית ישראל, לא מדובשך ולא מעוקצך.

נסו בבקשה לתאר איך נראה ברכת השנה טובה של מיסטר רפי מנת מנכ"ל ההכשר הגזול הרבנות שארית ישראל לידידיו ורעיו. גם אחרי שתנסו לצייר בעצמכם את הציור הכי שחור, מן הסתם לא כיוונתם אל המציאות האמתית.

אז ככה זה נראה, ועד שלא תראו לא תבינו להיכן הגיע החרד"ק הלזה. אנחנו ננסה לתאר את אשר חזו עינינו. מדובר בכמין גלויה כפולה לשניים, כשבחלק הראשון על רקע תמונה של שלושה אנשים שנראים מדע"ש או משהו כזה, התוקעים בשופרות ענק, כותב מיסטר רפי מנת את ברכתו לידידיו ורעיו שתהיה שנת תשע"ז – תהא שנת עליה וזכויות. וכאן מגיע ההפתעה. אתה הופך את הגלויה ואז נגלה תמונת ענק של מספר קצינים מהצבא עומדים עם דגל ישראל ומצטלמים על רקע הכותל. זה מה שיש לרפי מנת לשלוח כברכת שנה טובה. גלויה עם קצינים של הצבא על רקע הכותל. חרד"ק אמיתי. הבעיה שהוא לא רק המנכ"ל שמרושש את קופת ההכשר שהייתה מלאה עד לפני שנתיים וכעת היא במינוס גדול. מדובר באיש שקובע הכל בכל מכל כל בכשרות הגזולה – ומעתה פלא שהיא קורסת בקצב כה מהיר.

בנוסף לקריסה המהדהדת של הרבנות שארית ישראל שנמשכת ללא הרף, בערב ראש השנה בשנה זו, לא ראינו בחנויות גם אלו שבעבר היו משווקים זאת שנה אחר שנה, את המוצר הכמעט אחרון שנותר לרבנות שארית ישראל – אריזות הדבש שהיו שנים רבות בכשרות הרבנות שארית ישראל. מה קרה בדיוק איננו יודעים. מסתבר שאפילו הדבורים לא רוצים להתעסק אם העבריינים מהרבנות שארית ישראל. ממש כמו שנאמר "לא מדובשך ולא מעוקצך".

עד כדי כך המצב של הרבנות שארית ישראל עלוב, שאפילו אין להם מושג איך צריך להיראות מערכת כשרות אפילו לשם ההצגה. בכתבה שנשלחה על ידי הרבנות שארית ישראל למגזין כשרות שיצא לאור על ידי עיתון המבשר, מגזין בה הוצע לעל הכשרויות לתרום כתבה חינמית ויחצנית על מערכת בכשרות – וזאת בכדי לחסוך בעלויות הכתבים, הופיע תמונה של בעל חזות אברכית המכונה בתמונה כמשגיח שארית ישראל, שבוהה על ארגזי דגים ונראה כאילו משווע שיבלעו אותו מרוב בושות, כשכל כולו במחזה של מי שנקלע לכאן באקראי ותיק בידו כשהוא בדרך למקום אחר.

בצר להם פנו 'שארית ישראל' לשווק את מה שכל סוחר מתחיל יודע לשווק. מוצרי ארבעת המינים. ההצלחה אמנם גם בזה לא האירה פנים, אבל לפחות יש כאן במה להתנחם. מה שנקרא בלע"ז "שמחת עניים". וכך עלה המפקח הקבוע שמתראיין בקו הילדים 'מרכז החדשות' – ארנברג, ומשעשע את הציבור על ההצלחה האדירה במכירת ארבעת המינים. שיערב להם עד ההתרסקות המוחלטת.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s