מטורפי רמת שלמה שוב בפעילות ובביזוי גדולי ישראל

מטורפי רמת שלמה שוב בפעילות מחוצפת ובריונית נגד גדולי תורה וביזיון גדולי ישראל. שוב התנכלות על ידי מספר מטרופים, מהם שידועים יותר ומהם שמוכרים פחות, כנגד אחד מגדולי הדור, הגאון הגדול ר' דב אהרן זלזניק שליט"א מראשי ישיבת רחובות.

הפעם לא מדובר בבית הכנסת ערוך לנר שם מכהן הגאון הגדול שליט"א כרב בית הכנסת, ולפי הבנתנו, לאחר מחאה עיקשת ונוקבת וכן צרות פתאומיות וקשות שבאו על כמה מהחצופים דשם, גרמו להם מעט להירגע.

בזאת הפעם מדובר בבית כנסת חזון איש, בראשות הגבאי מתת רוזנטל גיסו של יוסי כהנמן הידוע, בגיבוי המטורף המוכר בכל רמת שלמה דוד פארנק, כשיחד עמו מי שמנהל את כל מסע ההתנכלות וביזיון גדולי ישראל – הוא האיש המשועמם מוטי טננבוים. השעמום מביא לידי בטלה והבטלה מביאה לידי חטא, וכך יצא מוטי טננבוים למסע ביזוי גדולי ישראל.

זכינו בדורנו ויש עמנו את הגדול ר' דב אהרן זלזניק שליט"א, מנקיי הדעת המיוחדים ממש, וכל מי שזכה להסתופף לכמה רגעים במחיצתו של הגאון הגדול שליט"א, מרגיש כל כולו הוד והדר ורוממות מיוחדת ביותר. יחד עם זאת או יותר נכון לומר מכיון שכך, אף הגדול ר' דב אהרן זלזניק שליט"א חרד וירא לנוכח פירצות הדור ובראשם גזירות הגיוס והחינוך המאיימות לכלות את כלל הציבור החרדי ולדרדרו לדיוטא התחתונה.

כדרך השחיתות הנורווגית וביזוי הרבנים המצוי בהם, כל מי שלא כורע ומשתחווה לחצרות בחזון איש 5 או ברשב"ם 23, דינו לטעמם סילוק ורדיפה. מן הסתם לולא אימתא דמלכות היו מבצעים הם לינץ' ורצח במי שלא צועד בשיטתם.

יתרה מכך הדבר בשכונת רמת שלמה, שלמרבה הצער, מגודל המיקום ועוד כמה תנאים, קבעו את משכנם בו מיני מטורפים יותר ומטורפים פחות. וכך החלו אותו האנשים לרדוף בכל כוחם את הגאון הגדול ר' דב אהרן זלזניק שליט"א, וכפי שהורחב כאן בעבר מספר פעמים עם סיפורים מזעזעים שהרעידו כל לב יהודי נקי.

מידי שנה, לאחר תפילת מנחה לקראת צאת החג דיו"ט ראשון, מוסר הגאון הגדול ר' דב אהרן זלזניק שליט"א מדברותיו באגף מגן אברהם שבבית הכנסת חזון איש, בפני הקהל הגדול הצמא לשמוע דברי חיזוק בקדושה. אלא שהשנה החליט הגבאי מתת רוזנטל גיסו של יוסי כהנמן, שהגאון הגדול ר' דב אהרן זלזניק שליט"א לא ידבר כמידי שנה בבית הכנסת לקראת צאת היו"ט. אלא שבכך לא תמה חוצפתם של אלו. מחשש שמא בכל זאת יהין הגאון הגדול ר' דב אהרן זלזניק שליט"א להגיע כדרכו מידי שנה בשנה לבית הכנסת, הוצבו על ידי בנו של דוד פרנק ישראל יצחק פרנק, המוסר הידוע מפונביז' שכזכור הסתובב עם שוטרים ללא בושה והצביע על אנשים אותו צריך לעצור מסירה כפשוטו, והמכונה בפי כל 'חילוני עם כיפה', מספר בריונים גברתנים בפתח בית הכנסת לשמור שחלילה לא יעז הגאון הגדול ר' דב אהרן זלזניק שליט"א להיכנס לבית הכנסת. לא תמה חוצפתם ועזות פניהם של מטורפים וחצופים אלו, עד שהשעון בבית הכנסת חזון איש שם אחראי מתת' רוזנטל, כיבה את האור בביהמ"ד למשך חצי שעה – מיד לאחר מנחה, בזמן בו היה רגיל להימסר השיעור כמידי שנה. שחלילה עם בכל זאת יקרה הנס כקריעת ים סוף והגאון הגדול ר' דב אהרן זלזניק שליט"א כן יגיע לבית הכנסת, ולאחר מכן יצליח לעבור את ההתפרעות של מספר הבריונים החצופים שהמתינו בפתח, לפחות חשמל לא יהיה.

מקרה זה הוא עליית מדרגה הסגנון ובצורה של חוצפתם של אנשי הכת הנורווגית, כאשר במקרה דנן מדובר בחיבור של מספר גורמים וכוחות, עבריינים, מטורפים, ומשעוממים, וכך חברו להם מתת רוזנטל עבריין מוכר ברמת שלמה הידוע לכל כי גנב את המקווה העירוני שנבנה על ידי הרב רפאל הלפרין והחיל את בעלותו על המקווה כשכל התשלומים הולכים לכיסו, וכן כיו"ב הגנרטור, יחד עם המשועמם מוטי טננבוים, בצירוף המטורף המוכר לכל דוד פראנק, עם בנו חסר התעסוקה והמאפיונר חסר הדעה, וכך יצא העגל הזה.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s