מצא מין את מינו: חב"ד בשיתוף פעולה עם כשרות הרבנות "שארית ישראל "

לא להאמין. מדהים. חב"ד בשיתוף פעולה עם הכשרות הגזולה הרבנות שארית ישראל. ממש מצא מין את מינו.

מי פילל ומי מילל שחב"ד ישווקו את הכשרות שארית ישראל. אבל כאן בחב"ד נוהגים ממש כבימות המשיח. ימות המשיח בחב"ד זה אמנם רגיל, אבל לא חלמנו שעד כדי כך.

בסוכת חב"ד הגדולה , המוצבת ברחוב שרי ישראל בירושלים, מפארים את השולחנות משקאות קריסטל בכשרות הגזולה שארית ישראל. ממש כך. על כל שולחן ושולחן עומדים בקבוקי קריסטל. אז מי שירצה להגן של הכשרות הקורסת, יגן עליהם בקריסה נוספת, כשזכור עקב הנפילה של הרבנות שארית ישראל וחוסר האפקטביות שלהם שהביאה לירידה דרסטית במכירות משקאות קריסטל הם עברו להיות גם תחת הכשרות בעלזא, אבל כל אחד יודע, שלבעזא ולחב"ד אין שייכות, מה עוד שעד היום עצם החותמת 'שארית ישראל' הייתה סיבה מספקת לחב"ד כדי לבער משקה זה מן העולם ללא קשר לחותמות נוספות. ואילו עתה, חב"ד משווקת את הכשרות?!!

אין ספק. מצא מין את מינו ממש. גם בחב"ד כבר יודעים ששארית ישראל של היום, זה פנים חדשות באו לכאן. זה המון חרדקיות ובקושי כשרות, זה גזול וזה נגד הרבנים, ובעיקר נגד מייסד הכשרות מרן הרב שך זי"ע ונגד רצונו והרבנים שהוא מינה בכשרות. לזה חב"ד מתחברים מצויין

בעלי הדימיון המפותח יוסיפו ויאמרו, כי מן הסתם שמעו בחב"ד שהכשרות הגזולה במצב של קריסה, ואז אבוי, יווכח לעין כל שרק מרן הרב שך יכל להעמיד כזה כשרות, ולא עוקרי דרכו של היום, אז חב"ד ששו ושמחו, אצו ועלזו לנסות לסייע לכשרות הכושלת, שחלילה לא ייאמרו בקו במערכה שהנה כן סופה של כשרות גזולה שפועלת ופעלה בניגוד למייסד הכשרות מרן הרב שך זי"ע.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s